Κεντρικη οργανωτικη επιτροπη

  • Γεώργιος Πανσεληνάς, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης (Συντονιστής της Δράσης)
  • Τσαμπίκα Καράκιζα, Προϊσταμένη Επιστ. και Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Δ/θμιας Εκπ. Κυκλάδων
  • Παύλος Γκάσταρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Μακεδονίας
  • Γεώργιος Γώγουλος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτ. Κρήτης
  • Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Βορείου Αιγαίου και Δωδεκανήσου
  • Δημήτριος Κολοκοτρώνης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Λάρισας και Καρδίτσας
  • Λένα Μπαμπαλώνα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Μακεδονίας και Θράκης
  • Αθανάσιος Μπασούνας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Πρέβεζας και Θεσπρωτίας
  • Ιωάννα Μπέλλου, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Ιωαννίνων και Άρτας
  • Θεόδωρος Μπίρμπας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αχαΐας και Ηλείας
  • Θεοδώρα Ναλμπάντη, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Θράκης
  • Σπύρος Παπαδάκης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτωλοακαρνανίας
  • Γεράσιμος Πολυμέρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Ιονίων Νήσων
  • Γεωργία Σπάλα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Μεσσηνίας και Λακωνίας
  • Χαράλαμπος Σταχτέας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Μαγνησίας και Τρικάλων

Τοπικες οργανωτικες επιτροπες

Κεντρικη οργανωτικη επιτροπη

  • Γεώργιος Πανσεληνάς, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης
  • Σοφία Αγγέλαινα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Κυκλάδων
  • Παύλος Γκάσταρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Μακεδονίας
  • Γεώργιος Γώγουλος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτ. Κρήτης
  • Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Βορείου Αιγαίου και Δωδεκανήσου
  • Δημήτριος Κολοκοτρώνης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Ν. Λάρισας και Καρδίτσας
  • Λένα Μπαμπαλώνα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας & Θράκης
  • Αθανάσιος Μπασούνας, Σχολικός Σύμβουλος Π.Ε. Πρέβεζας και Π.Ε. Θεσπρωτίας
  • Ιωάννα Μπέλλου, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Ιωαννίνων και Π.Ε. Άρτας
  • Θεόδωρος Μπίρμπας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Αχαΐας και Π.Ε. Ηλείας
  • Θεοδώρα Ναλμπάντη, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας & Θράκης
  • Σπύρος Παπαδάκης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτωλοακαρνανίας
  • Γεράσιμος Πολυμέρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Ιονίων Νήσων
  • Γεωργία Σπάλα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Μεσσηνίας και Π.Ε. Λακωνίας
  • Χαράλαμπος Σταχτέας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Θεσσαλίας

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ηρακλείου και Π.Ε. Λασιθίου

  • Πανσεληνάς Γεώργιος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης
  • Αγγελιδάκης Νικόλαος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
  • Αρβανίτη Δέσποινα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Ε. Ηρακλείου
  • Βασιλάκης Σπύρος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Λασιθίου
  • Βερβελάκης Γεώργιος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Ηρακλείου
  • Δεσποτόπουλος Γεώργιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου
  • Ορφανάκης Βασίλειος, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Λασιθίου
  • Παντερής Κωνσταντίνος, Τομεάρχης Πληροφορικής, 2ο ΣΕΚ Ηρακλείου
  • Παπαδάκης Κων/νος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, ΕΠΑ.Λ. Αγίου Νικολάου
  • Παπαδάκης Σταύρος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Παπαδοκωστάκη Κοραλία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Λασιθίου
  • Πουλάκης Εμμανουήλ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Σπυριδάκης Κων/νος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Ηρακλείου
  • Τζαγκαράκης Λευτέρης, ΠΕ Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Τζομπανάκης Εμμανουήλ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Γυμνάσιο Καστελλίου
  • Φαρσάρης Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ηρακλείου
  • Φαρσάρης Μιχάλης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Βορείου Αιγαοου

  • Δρ. Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Β. Αιγαίου
  • Γιώργος Χατζηνικολάκης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χίου
  • Γεώργιος Τριχόπουλος, Τεχνικός ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Λέσβου
  • Βασίλης Βασιλάκης, Τεχνικός ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χίου
  • Μάνος Παυλάτος, Υποστήριξη ΚΕΠΛΗΝΕΤ Λέσβου
  • Ευάγγελος Παπαπαναγιώτου, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Στέφανος Στυλιανίδης, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Γεώργιος Ανδριάνης, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Μαρία Κοντέλλη, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Αικατερίνη Μυγιάκη, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Λάρισας και Π.Ε. Καρδίτσας

  • Κολοκοτρώνης Δημήτριος, Πρόεδρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Λάρισας και Π.Ε. Καρδίτσας
  • Αναγνωστόπουλος Σωτήρης, Δ/ντής Μουσικού Σχολείου Λάρισας
  • Λιόβας Δημήτριος, Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Αλεξάκος Φώτης, Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Καρδίτσας
  • Λιάκος Ηλίας, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Σταθόπουλος Κων/νος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Γιακοβής Δημήτρης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Βασιλόπουλος Γιώργος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Καρδίτσας
  • Γερούκης Κων/νος, Εκπ/κός ΠΕ19, Υποδιευθυντής Μουσικού Σχολείου Λάρισας
  • Οικονομάκη Ηρώ, Υπ. Σχολικών Δραστηριοτήτων Β/θμιας Εκπ/σης Λάρισας
  • Χατζημίχου-Καλούση Κωνσταντίνα, Υπ. Σχολικών Δραστηριοτήτων Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας
  • Αρβάλης Κων/νος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Μπαράς Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Σεφεριάδου Ελένη, γεν. γραμματέας του Συλλόγου Εκπ/κών Πληροφορικής Ν. Λάρισας
  • Βασιλοπούλου Βασιλική, Εκπ/κός Πληροφορικής
  • Δούβλης Θεόδωρος, οργ. Γραμματέας του Δ.Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Πληροφορικής Ν. Λάρισας
  • Καρασίμος Ζήσης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Χαλιαμπάλιας Ρίζος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Καράκουλα Γεωργία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Σαμαρίνα Αντωνία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Μπόραντα Χάιδω, Διοικητικός υπάλληλος
  • Μοσχού Ουρανία, Διοικητικός υπάλληλος

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Αιτωλοακαρνανιας

  • Παπαδάκης Σπυρίδων, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτ/νίας
  • Αραπογιάννης Ευάγγελος, ΠΕ20 - Τεχνικός ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Αιτ/νίας / Αγρίνιο
  • Ζαφείρη Λαμπρινή, ΠΕ19 - 2ο Δημοτικό Μεσολογγίου
  • Κατσίφας Γεώργιος, ΠΕ19 - ΓΕΛ Παναιτωλίου
  • Νάκος Κωνσταντίνος, ΠΕ19 - ΓΕ.Λ. Εμπεσού
  • Παπαζαχαρίας Αθανάσιος, Συντονιστής, ΠΕ12.10 - Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Μεσολόγγι
  • Παπαζαχαρίας Νεκτάριος, ΠΕ19 - Δημοτικό Αστακού
  • Παπαθανασίου Λεωνίδας, ΠΕ20 - Τομεάρχης Πληροφορικής ΣΕΚ Αγρινίου
  • Παπαπάνου Αγγελική, ΠΕ19 - 4ο Γυμνάσιο Αγρινίου
  • Σαλταούρας Δημήτριος, Συντονιστής, ΠΕ19 - Μουσικό Σχολείο Αγρινίου
  • Σπανός Ιωάννης, ΠΕ19 - 4ο ΓΕΛ Αγρινίου
  • Σταμάτη Νάντια, ΠΕ19 - Γυμνάσιο Φυτειών
  • Ταλάντζη Γιώτα, ΠΕ20 - 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου
  • Τίτης Άγγελος, ΠΕ20 - 2ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
  • Φουντούλη Δήμητρα, ΠΕ20 - ΓΕΛ Παραβόλας

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Χανιων και Π.Ε. Ρεθυμνου

  • Γιώργος Γώγουλος, Σχολικός Σύμβουλος Δυτ. Κρήτης
  • Φραγκονικολάκης Μανόλης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Μαρινάκης Μανόλης, Τεχν. Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Κουτσουρελάκης Χάρης, Τεχν. Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Χίνου Μπέττυ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΓΕΛ Ελ. Βενιζέλου
  • Γαιδαρτζής Γιάννης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ρεθύμνου
  • Αμανατίδης Μύρων, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο 2ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
  • Βεργεράκης Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο 1ο ΕΠΑΛ Ρεθύμνου
  • Καπνιά Χρύσα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο ΠΠ ΓΕΛ & Γυμνάσιο Ρεθύμνου
  • Μαλαξιανάκη Αθηνά, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια
  • Βλαζάκη Αναστασία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια
  • Ξερουδάκης Γιώργος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Δωδεκανησου

  • Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δωδεκανήσου και Βορείου Αιγαίου
  • Παύλος Κεφαλάκης Υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου,
  • Χρήστος Αλατζάς, Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου,
  • Γιάννη Φιλόπουλος, Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου,
  • Στάθης Στέργου, Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου,
  • Γιώργος Μαρκογιαννάκης Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου,
  • Βασίλης Κασσαπίδης εκπαιδευτικός ΠΕ19,
  • Πέτρος Σέντης εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ19,
  • Ελισάβετ Μαυρουδή Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ19,
  • Ηλιάνα Γιαννούση, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ20,
  • Ευαγγελία Νικολάου, υπεύθυνη ΚΕΣΥΠ Ρόδου,
  • Μαρία Καραϊσαρλή, υπέυθυνη ΚΕΣΥΠ Ρόδου

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Θρακης

  • Ναλμπάντη Θεοδώρα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Θράκης
  • Νταντουρής Κώστας, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ροδόπης
  • Στυλπνόπουλος Ιωάννης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ροδόπης
  • Γεωργούδας Ιωακείμ, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ξάνθης
  • Παπαλεωνίδας Αντώνιος, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Εβρου
  • Τσουκαλάς Νικόλαος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ξάνθης
  • Τερζίδου Γεωργία, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Εβρου

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Μεσσηνιας και Π.Ε. Λακωνιας

  • Σπάλα Γεωργία, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Μεσσηνίας - Λακωνίας
  • Σταματόπουλος Γεώργιος, Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Οικονομόπουλος Δημήτριος, Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Καρακασιλιώτης Παναγιώτης, Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας
  • Καναβός Αθανάσιος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας
  • Παρθένιος Ηλίας, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας
  • Σόλαρης Ιωάννης, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Σαρρής Δημήτρης, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Αργύρη Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 1ου Γυμνασίου Καλαμάτας
  • Βεργόπουλος Δημήτρης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 24ου Δημοτικού Καλαμάτας
  • Δημοπούλου Βασιλική, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 4ου ΕΠΑΛ Καλαμάτας
  • Μελιγαλιώτης Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, ΓΕΛ Μελιγαλά
  • Μιχαλόπουλος Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 4ου Δημοτικού Σχ. Καλαμάτας
  • Μπάλτας Αθανάσιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 14ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας
  • Μπασακίδης Νίκος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Καλαμάτας
  • Νόκας Γεώργιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 7ου Γυμνασίου Καλαμάτας
  • Ντυμένος Αναστάσιος Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Γυμνασίου Θουρίας
  • Λιγουδιστιανός Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Παραλίας Καλαμάτας
  • Παπαδόπουλος Ηλίας, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Μουσικού Σχ. Καλαμάτας
  • Στεφανοπούλου Όλγα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου Δημοτικού Σχ. Μεσσήνης

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ιονίων Νήσων

  • Πολυμέρης Γεράσιμος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Ιονίων Νήσων
  • Χριστοπούλου Ελένη, Υπεύθυνη ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Κέρκυρας
  • Μανδράκης Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Κέρκυρας
  • Αλεξίου Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 3ου Γενικού Λυκείου Κέρκυρας
  • Γραμμένος Αναστάσιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Σκριπερού
  • Ηλιούδη Χριστίνα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Σκριπερού
  • Φωτίου Σωτήριος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Δ/νσης Β΄θμιας Εκπ/σης Κέρκυρας

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Αχαΐας

  • Μπίρμπας Θεόδωρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αχαΐας – Ηλείας
  • Παπαιωάννου Βάϊος, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
  • Μαυρόγιαννης Αναστάσιος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
  • Νικολόπουλος Ανδρέας, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
  • Νταλούκας Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
  • Ριχάνης Χρήστος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
  • Χριστακούδης Χρήστος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής – Πρόεδρος ΠΕΚΑΠ Αχαΐας

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ηλείας

  • Μπίρμπας Θεόδωρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αχαΐας – Ηλείας
  • Δρούζας Παναγιώτης, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
  • Δημητρέλλος Βασίλειος, Διευθυντής Β/θμιας εκπαίδευσης Π.Ε. Ηλείας
  • Αγγελόπουλος Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
  • Αλικανιώτη Ελένη-Φωτεινή, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
  • Χάρμπαλη Ιουλία, Εκπαιδευτικός ΠΕ06, ΔΔΕ Ηλείας

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Ιωαννινων

  • Μπέλλου Ιωάννα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Ιωαννίνων - Άρτας
  • Μπασούνας Αθανάσιος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Πρέβεζας - Θεσπρωτίας
  • Κράββαρης Δημήτριος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Ραχιώτη Αλέκα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Τζούμα Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Τρικάλων

  • Βασιλική Κάκλα, Διευθύντρια Δ/θμιας Εκπ/σης ν. Τρικάλων
  • Χαράλαμπος Σταχτέας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Θεσσαλίας
  • Βασιλένα Μητσιάδη, Αντιδήμαρχος Παιδείας - Πολιτισμού – Αθλητισμού
  • Λεωνίδας Μποντίλας, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Τρικάλων
  • Νικόλαος Παπακωνσταντίνου, Προϊστάμενος Εκπαιδευτικών Θεμάτων Δ.Δ.Ε.
  • Σωτήριος Ρούβαλης, Τεχνικός Υπεύθυνος του ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Τρικάλων
  • Ευριπίδης Πιτιρίγκας, καθηγητής Πληροφορικής ΔΔΕ Τρικάλων
  • Αλέξανδρος Ζαμπραΐλας, Επιμορφωτής Β' Επιπέδου Π/θμιας Εκπ/σης
  • Αθανάσιος Βράντζας, Επιμορφωτής Β' Επιπέδου Πληροφορικής
  • Χρήστος Ευσταθίου, Διευθυντής του 1ου ΣΕΚ Τρικάλων
  • Δήμητρα Αγγέλου, Διευθύντρια του Λυκείου Βαλτινού
  • Νικολέττα Σούλα, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Μουσικού σχολείου
  • Ουρανία Παπαζεύκου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων
  • Καλλιόπη Μαγαλιού, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 3ου Γυμνασίου Τρικάλων
  • Φανή Σμιξιώτη, Διευθύντρια του 5ου Γυμνασίου Τρικάλων
  • Σταύρος Μητσιάδης, Καθηγητής Πληροφορικής του Εσπερινού ΕΠΑΛ Τρικάλων
  • Γρηγόρης Δερεκενάρης, Καθηγητής Πληροφορικής του ΓΕΛ Καλαμπάκας
  • Γεώργιος Γίδας, Καθηγητής Πληροφορικής του 8ου ΓΕΛ Τρικάλων
  • Νικόλαος Κομματάς, Καθηγητής Πληροφορικής του 12ου Δημοτικού Τρικάλων
  • Ελένη Αβδελίδου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου ΕΠΑΛ Τρικάλων
  • Χριστίνα Μεγαρχιώτη, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Γυμνασίου Πρίνου
  • Φανή Αποστολίνα, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου Γυμνασίου Καλαμπάκας
  • Βασίλειος Σπάχος, Καθηγητής Πληροφορικής του 7ου ΓΕΛ Τρικάλων
  • Κωνσταντίνος Καλλιάρας, Καθηγητής Πληροφορικής του 7ο Γυμνασίου Τρικάλων
  • Βασιλική Παπαβασιλείου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Γυμνασίου Βαλτινού

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Φλωρινας

  • Παύλος Γκάσταρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Μακεδονίας
  • Γιάννης Αρβανιτάκης, καθηγητής Πληροφορικής Πειραματκού Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας
  • Σωτήρης Γεωργίου, καθηγητής Πληροφορικής 6ου και 5ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας
  • Ευαγγελία Δράγου, καθηγήτρια Πληροφορικής Γυμνασίου Παπαγιάννη
  • Χρήστος Όροβας, καθηγητής Πληροφορικής, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Φλώρινας
  • Παναγιώτης Παπαχαραλάμπους, καθηγητής Πληροφορικής Γυμασίου Αμμοχωρίου
  • Κωσταντίνος Στυλιάδης, καθηγητής Πληροφορικής, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Φλώρινας

Τοπικη οργανωτικη επιτροπη Π.Ε. Κυκλαδων

  • Καράκιζα Τσαμπίκα, Προϊσταμένη ΕΠΚ ΔΕ Νοτίου Αιγαίου
  • Αγγέλαινα Σοφία, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Κυκλάδων (Υπεύθυνη Διοργάνωσης- Κυκλάδες)
  • Αναστοπούλου Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΕΠΑΛ Σύρου
  • Γεωργίου Ανδρέας, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 3ο Γυμνάσιο Σύρου
  • Γρηγοριάδης Πρόδρομος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής – Συνεργάτης στο ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
  • Ιωσηφίδου Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Δημοτικό Σχολείο Ποσειδωνίας Σύρου
  • Λάππας Ιωάννης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
  • Μαραγκός Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ο Γυμνάσιο Σύρου
  • Μπούσιος Θεόδωρος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
  • Πούλης Ηλίας, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Θήρας
  • Τζιμόπουλος Νίκος, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
Copyright © Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας
κατασκευή ιστοσελίδας: Αλέξανδρος Ρονιώτης