Διοργάνωση

Οργανωτική επιτροπή 7ου Μαθητικού Φεστιβάλ Μαθητικής Δημιουργίας 

Κεντρική οργανωτική επιτροπή

Γεώργιος Πανσεληνάς, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης

Σοφία Αγγέλαινα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Κυκλάδων

Παύλος Γκάσταρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Μακεδονίας

Γεώργιος Γώγουλος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτ. Κρήτης

Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Βορείου Αιγαίου και Δωδεκανήσου

Δημήτριος Κολοκοτρώνης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Ν. Λάρισας και Καρδίτσας

Λένα Μπαμπαλώνα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας & Θράκης

Αθανάσιος ΜπασούναςΣχολικός Σύμβουλος Π.Ε. Πρέβεζας και Π.Ε. Θεσπρωτίας

Ιωάννα Μπέλλου, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Ιωαννίνων και Π.Ε. Άρτας

Θεόδωρος Μπίρμπας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Αχαΐας και Π.Ε. Ηλείας

Θεοδώρα Ναλμπάντη, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας & Θράκης

Σπύρος Παπαδάκης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτωλοακαρνανίας

Γεράσιμος Πολυμέρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Ιονίων Νήσων

Γεωργία Σπάλα, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Μεσσηνίας και Π.Ε. Λακωνίας

Χαράλαμπος Σταχτέας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Περιφέρειας Θεσσαλίας


Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ηρακλείου και Π.Ε. Λασιθίου

  • Πανσεληνάς Γεώργιος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αν. Κρήτης
  • Αγγελιδάκης Νικόλαος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
  • Αρβανίτη Δέσποινα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Ε. Ηρακλείου
  • Βασιλάκης Σπύρος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Λασιθίου
  • Βερβελάκης Γεώργιος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Ηρακλείου
  • Δεσποτόπουλος Γεώργιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου
  • Ορφανάκης Βασίλειος, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Λασιθίου
  • Παντερής Κωνσταντίνος, Τομεάρχης Πληροφορικής, 2ο ΣΕΚ Ηρακλείου
  • Παπαδάκης Κων/νος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, ΕΠΑ.Λ. Αγίου Νικολάου
  • Παπαδάκης Σταύρος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Παπαδοκωστάκη Κοραλία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Δ.Δ.Ε. Λασιθίου
  • Πουλάκης Εμμανουήλ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Σπυριδάκης Κων/νος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Π.Ε. Ηρακλείου
  • Τζαγκαράκης Λευτέρης, ΠΕ Πληροφορικής, Π.Δ.Ε. Κρήτης
  • Τζομπανάκης Εμμανουήλ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Γυμνάσιο Καστελλίου
  • Φαρσάρης Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ηρακλείου
  • Φαρσάρης Μιχάλης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Βορείου Αιγαίου

  • Δρ. Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Β. Αιγαίου
  • Γιώργος Χατζηνικολάκης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χίου
  • Γεώργιος Τριχόπουλος, Τεχνικός ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Λέσβου
  • Βασίλης Βασιλάκης, Τεχνικός ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χίου
  • Μάνος Παυλάτος, Υποστήριξη ΚΕΠΛΗΝΕΤ Λέσβου
  • Ευάγγελος Παπαπαναγιώτου, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Στέφανος Στυλιανίδης, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Γεώργιος Ανδριάνης, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Μαρία Κοντέλλη, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης
  • Αικατερίνη Μυγιάκη, εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Λάρισας και Π.Ε. Καρδίτσας

  • Κολοκοτρώνης Δημήτριος, Πρόεδρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Λάρισας και Π.Ε. Καρδίτσας
  • Αναγνωστόπουλος Σωτήρης, Δ/ντής Μουσικού Σχολείου Λάρισας
  • Λιόβας Δημήτριος, Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Αλεξάκος Φώτης, Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Καρδίτσας
  • Λιάκος Ηλίας, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Σταθόπουλος Κων/νος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Γιακοβής Δημήτρης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Λάρισας
  • Βασιλόπουλος Γιώργος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕ ΠΛΗΝΕΤ Καρδίτσας
  • Γερούκης Κων/νος, Εκπ/κός ΠΕ19, Υποδιευθυντής Μουσικού Σχολείου Λάρισας
  • Οικονομάκη Ηρώ, Υπ. Σχολικών Δραστηριοτήτων Β/θμιας Εκπ/σης Λάρισας
  • Χατζημίχου-Καλούση Κωνσταντίνα, Υπ. Σχολικών Δραστηριοτήτων Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας
  • Αρβάλης Κων/νος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Μπαράς Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Σεφεριάδου Ελένη, γεν. γραμματέας του Συλλόγου Εκπ/κών Πληροφορικής Ν. Λάρισας
  • Βασιλοπούλου Βασιλική, Εκπ/κός Πληροφορικής
  • Δούβλης Θεόδωρος, οργ. Γραμματέας του Δ.Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Πληροφορικής Ν. Λάρισας
  • Καρασίμος Ζήσης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Χαλιαμπάλιας Ρίζος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Καράκουλα Γεωργία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Σαμαρίνα Αντωνία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
  • Μπόραντα Χάιδω, Διοικητικός υπάλληλος
  • Μοσχού Ουρανία, Διοικητικός υπάλληλος

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Αιτωλοακαρνανίας

  • Παπαδάκης Σπυρίδων, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αιτ/νίας
  • Αραπογιάννης Ευάγγελος, ΠΕ20  - Τεχνικός ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Αιτ/νίας / Αγρίνιο
  • Ζαφείρη Λαμπρινή, ΠΕ19 - 2ο Δημοτικό Μεσολογγίου
  • Κατσίφας Γεώργιος, ΠΕ19 - ΓΕΛ Παναιτωλίου
  • Νάκος Κωνσταντίνος, ΠΕ19 - ΓΕ.Λ. Εμπεσού
  • Παπαζαχαρίας Αθανάσιος, Συντονιστής, ΠΕ12.10 - Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Μεσολόγγι
  • Παπαζαχαρίας Νεκτάριος, ΠΕ19 - Δημοτικό Αστακού
  • Παπαθανασίου Λεωνίδας, ΠΕ20 - Τομεάρχης Πληροφορικής ΣΕΚ Αγρινίου
  • Παπαπάνου Αγγελική, ΠΕ19 - 4ο Γυμνάσιο Αγρινίου
  • Σαλταούρας Δημήτριος, Συντονιστής, ΠΕ19 - Μουσικό Σχολείο Αγρινίου
  • Σπανός Ιωάννης, ΠΕ19 - 4ο ΓΕΛ Αγρινίου
  • Σταμάτη Νάντια, ΠΕ19 - Γυμνάσιο Φυτειών
  • Ταλάντζη Γιώτα, ΠΕ20 - 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου
  • Τίτης Άγγελος, ΠΕ20 - 2ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου
  • Φουντούλη Δήμητρα, ΠΕ20 - ΓΕΛ Παραβόλας

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Χανίων και Π.Ε. Ρεθύμνου

  • Γιώργος Γώγουλος, Σχολικός Σύμβουλος Δυτ. Κρήτης
  • Φραγκονικολάκης Μανόλης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Μαρινάκης Μανόλης, Τεχν. Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Κουτσουρελάκης Χάρης, Τεχν. Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Χανίων
  • Χίνου Μπέττυ, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΓΕΛ Ελ. Βενιζέλου
  • Γαιδαρτζής Γιάννης, Υπ. ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ρεθύμνου
  • Αμανατίδης Μύρων, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο 2ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
  • Βεργεράκης Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο 1ο ΕΠΑΛ Ρεθύμνου
  • Καπνιά Χρύσα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στο ΠΠ ΓΕΛ & Γυμνάσιο Ρεθύμνου
  • Μαλαξιανάκη Αθηνά, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια
  • Βλαζάκη Αναστασία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια
  • Ξερουδάκης Γιώργος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής στην Αθμια

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Δωδεκανήσου

  • Τιμολέων Θεοφανέλλης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δωδεκανήσου και Βορείου Αιγαίου
  • Παύλος Κεφαλάκης Υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου, 
  • Χρήστος Αλατζάς,  Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου, 
  • Γιάννη Φιλόπουλος, Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου, 
  • Στάθης Στέργου, Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου, 
  • Γιώργος Μαρκογιαννάκης Τεχνικός υπεύθυνος ΚεΠληΝεΤ Δωδεκανήσου, 
  • Βασίλης Κασσαπίδης εκπαιδευτικός ΠΕ19, 
  • Πέτρος Σέντης εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ19, 
  • Ελισάβετ Μαυρουδή Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ19, 
  • Ηλιάνα Γιαννούση, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΠΕ20,
  • Ευαγγελία Νικολάου, υπεύθυνη ΚΕΣΥΠ Ρόδου,
  • Μαρία Καραϊσαρλή, υπέυθυνη ΚΕΣΥΠ Ρόδου

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Θράκης

  • Ναλμπάντη Θεοδώρα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Π.Ε. Θράκης
  • Νταντουρής Κώστας, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ροδόπης
  • Στυλπνόπουλος Ιωάννης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ροδόπης
  • Γεωργούδας Ιωακείμ, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ξάνθης
  • Παπαλεωνίδας Αντώνιος, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Εβρου
  • Τσουκαλάς Νικόλαος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Ξάνθης
  • Τερζίδου Γεωργία, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Εβρου

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Μεσσηνίας και Π.Ε. Λακωνίας

  • Σπάλα Γεωργία, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Μεσσηνίας - Λακωνίας
  • Σταματόπουλος Γεώργιος, Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Οικονομόπουλος Δημήτριος, Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Καρακασιλιώτης Παναγιώτης, Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας
  • Καναβός Αθανάσιος, Τεχνικός  Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας
  • Παρθένιος Ηλίας, Τεχνικός   Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ Μεσσηνίας 
  • Σόλαρης Ιωάννης, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Σαρρής Δημήτρης, Υπεύθυνος Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας
  • Αργύρη Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 1ου Γυμνασίου Καλαμάτας
  • Βεργόπουλος Δημήτρης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 24ου Δημοτικού Καλαμάτας 
  • Δημοπούλου Βασιλική, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 4ου ΕΠΑΛ Καλαμάτας 
  • Μελιγαλιώτης Παναγιώτης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, ΓΕΛ Μελιγαλά
  • Μιχαλόπουλος Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 4ου Δημοτικού Σχ. Καλαμάτας
  • Μπάλτας Αθανάσιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 14ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας
  • Μπασακίδης Νίκος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου  ΕΠΑΛ Καλαμάτας
  • Νόκας Γεώργιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, 7ου Γυμνασίου Καλαμάτας
  • Ντυμένος Αναστάσιος Εκπαιδευτικός Πληροφορικής, Γυμνασίου Θουρίας
  • Λιγουδιστιανός Παναγιώτης,  Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Παραλίας Καλαμάτας
  • Παπαδόπουλος Ηλίας,  Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Μουσικού Σχ. Καλαμάτας
  • Στεφανοπούλου Όλγα,  Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ου Δημοτικού Σχ. Μεσσήνης

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ιονίων Νήσων

  • Πολυμέρης  Γεράσιμος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής  Ιονίων Νήσων
  • Χριστοπούλου Ελένη, Υπεύθυνη ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Κέρκυρας
  • Μανδράκης Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Κέρκυρας
  • Αλεξίου Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 3ου Γενικού Λυκείου Κέρκυρας
  • Γραμμένος Αναστάσιος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Σκριπερού 
  • Ηλιούδη Χριστίνα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Γυμνασίου Σκριπερού
  • Φωτίου Σωτήριος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Δ/νσης Β΄θμιας Εκπ/σης Κέρκυρας

Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Αχαΐας

    • Μπίρμπας Θεόδωρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αχαΐας – Ηλείας
    • Παπαιωάννου Βάϊος, Υπεύθυνος  ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
    • Μαυρόγιαννης Αναστάσιος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
    • Νικολόπουλος Ανδρέας, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
    • Νταλούκας Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
    • Ριχάνης Χρήστος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας
    • Χριστακούδης Χρήστος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής – Πρόεδρος ΠΕΚΑΠ Αχαΐας

    Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ηλείας

      • Μπίρμπας Θεόδωρος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Αχαΐας – Ηλείας
      • Δρούζας Παναγιώτης, Υπεύθυνος  ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
      • Δημητρέλλος ΒασίλειοςΔιευθυντής Β/θμιας εκπαίδευσης Π.Ε. Ηλείας
      • Αγγελόπουλος Βασίλειος, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
      • Αλικανιώτη Ελένη-Φωτεινή, Τεχνικός Υπευθ. ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ηλείας
      • Χάρμπαλη Ιουλία, Εκπαιδευτικός ΠΕ06, ΔΔΕ Ηλείας

      Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Ιωαννίνων

      • Μπέλλου Ιωάννα, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Ιωαννίνων - Άρτας
      • Μπασούνας Αθανάσιος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Πρέβεζας - Θεσπρωτίας
      • Κράββαρης Δημήτριος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής
      • Ραχιώτη Αλέκα, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 
      • Τζούμα Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής

      Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Τρικάλων

      • Βασιλική Κάκλα, Διευθύντρια Δ/θμιας Εκπ/σης ν. Τρικάλων
      • Χαράλαμπος Σταχτέας, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Θεσσαλίας
      • Βασιλένα Μητσιάδη, Αντιδήμαρχος Παιδείας - Πολιτισμού – Αθλητισμού
      • Λεωνίδας Μποντίλας, Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Τρικάλων
      • Νικόλαος Παπακωνσταντίνου, Προϊστάμενος Εκπαιδευτικών Θεμάτων Δ.Δ.Ε.
      • Σωτήριος Ρούβαλης, Τεχνικός Υπεύθυνος του ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Τρικάλων
      • Ευριπίδης Πιτιρίγκας, καθηγητής Πληροφορικής ΔΔΕ Τρικάλων
      • Αλέξανδρος Ζαμπραΐλας, Επιμορφωτής Β' Επιπέδου Π/θμιας Εκπ/σης
      • Αθανάσιος Βράντζας, Επιμορφωτής Β' Επιπέδου Πληροφορικής
      • Χρήστος Ευσταθίου, Διευθυντής του 1ου ΣΕΚ Τρικάλων
      • Δήμητρα Αγγέλου, Διευθύντρια του Λυκείου Βαλτινού 
      • Νικολέττα Σούλα, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Μουσικού σχολείου
      • Ουρανία Παπαζεύκου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου Γυμνασίου Τρικάλων
      • Καλλιόπη Μαγαλιού, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 3ου Γυμνασίου Τρικάλων
      • Φανή Σμιξιώτη, Διευθύντρια του 5ου Γυμνασίου Τρικάλων
      • Σταύρος Μητσιάδης, Καθηγητής Πληροφορικής του Εσπερινού ΕΠΑΛ Τρικάλων
      • Γρηγόρης Δερεκενάρης,  Καθηγητής Πληροφορικής του ΓΕΛ Καλαμπάκας
      • Γεώργιος Γίδας, Καθηγητής Πληροφορικής του 8ου ΓΕΛΤρικάλων
      • Νικόλαος Κομματάς, Καθηγητής Πληροφορικής του 12ου Δημοτικού Τρικάλων
      • Ελένη Αβδελίδου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου ΕΠΑΛ Τρικάλων
      • Χριστίνα Μεγαρχιώτη, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Γυμνασίου Πρίνου
      • Φανή Αποστολίνα, Καθηγήτρια Πληροφορικής του 2ου Γυμνασίου Καλαμπάκας
      • Βασίλειος Σπάχος, Καθηγητής Πληροφορικής του 7ου ΓΕΛ Τρικάλων
      • Κωνσταντίνος Καλλιάρας, Καθηγητής Πληροφορικής του 7ο  Γυμνασίου Τρικάλων
      • Βασιλική Παπαβασιλείου, Καθηγήτρια Πληροφορικής του Γυμνασίου Βαλτινού

      Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Φλώρινας

      • Παύλος Γκάσταρης, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Δυτικής Μακεδονίας
      • Γιάννης Αρβανιτάκης, καθηγητής Πληροφορικής Πειραματκού Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας
      • Σωτήρης Γεωργίου, καθηγητής Πληροφορικής 6ου και 5ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας 
      • Ευαγγελία Δράγου, καθηγήτρια Πληροφορικής Γυμνασίου Παπαγιάννη 
      • Χρήστος Όροβας, καθηγητής Πληροφορικής, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Φλώρινας
      • Παναγιώτης Παπαχαραλάμπους, καθηγητής Πληροφορικής Γυμασίου Αμμοχωρίου
      • Κωσταντίνος Στυλιάδης, καθηγητής Πληροφορικής, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Φλώρινας

      Τοπική οργανωτική επιτροπή Π.Ε. Κυκλάδων

      • Καράκιζα Τσαμπίκα, Προϊσταμένη ΕΠΚ ΔΕ Νοτίου Αιγαίου
      • Αγγέλαινα Σοφία, Σχολική Σύμβουλος Πληροφορικής Κυκλάδων (Υπεύθυνη Διοργάνωσης- Κυκλάδες)
      • Αναστοπούλου Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής ΕΠΑΛ Σύρου
      • Γεωργίου Ανδρέας, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 3ο Γυμνάσιο Σύρου
      • Γρηγοριάδης Πρόδρομος, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής – Συνεργάτης στο ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
      • Ιωσηφίδου Μαρία, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής Δημοτικό Σχολείο Ποσειδωνίας Σύρου
      • Λάππας Ιωάννης, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
      • Μαραγκός Ιωάννης, Εκπαιδευτικός Πληροφορικής 2ο Γυμνάσιο Σύρου
      • Μπούσιος Θεόδωρος, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων
      • Πούλης Ηλίας, Τεχνικός Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Θήρας
      • Τζιμόπουλος Νίκος, Υπεύθυνος ΚΕΠΛΗΝΕΤ Κυκλάδων